www.showdesign.pl > Aktualność ShowDesign

Nowy naświetlacz LED

QUADRO18UTRI firmy Prolights to kompaktowy projektor LED, w którym zastosowano źródło światła w postaci 18 diod LED o mocy 3W każda z kalibracją kolorów RGB / Fullcolor, dzięki czemu urządzenie to odznacza się wysoką skutecznością świetlną. Sterowanie źródłem QUADRO18UTRI odbywa się z podziałem na 3 niezależne sekcje dzięki czemu może on również spełniać funkjcję oprawy efektowej.
QUADRO18UTRI ze swoją bardzo smukłą konstrukcją i brakiem hałasujących wentylatorów (chłodzenie pasywne) jest innowacją w świecie nieporęcznych, ciężkich i glośnych projektorów tradycyjnych - użytkownik zyskuje na uniwersalności, szybkości montażu i łatwości transportu takich urządzeń. Dodatkowo producent zdecdował się wyposażyć QUADRO18UTRI w skrzydła kadrujące (są w zestawie), a także slot USB, dzięki któremu możemy szybko i tanio (za pomocą odbiornika  WIFIUSB) przekształcić tę oprawę w urządzenie sterowane za pomocą WDMX. Jakby tego było mało, QUADRO18UTRI ma wbudowany odbiornik IR, dzięki czemu można nim sterować za pomocą pilota IR (dostępny osobno).

Ze względu na opisane powyżej cechy oraz bardzo przystępną cenę naświetlacz ten ma dużą szansę zawojować rynek oświetleniowy w naszym kraju.

Wróć