www.showdesign.pl > Aktualność ShowDesign

Prolights ECLCYC100

 

ECLCYCLORAMA to oparty na źródle LEDowym naświetlacz asymetryczny o kompaktowej, bardzo niskiej obudowie (12 cm!), przeznaczony do oświetlania zarówno obiektów na froncie sceny, jak i jej horyzontu. Urządzenie to odznacza się wśród innych opraw tego typu dużą efektywnością, generując światło o bardzo wysokim poziomie jasności, co pozwala na jego równomierne rozprowadzenie.

ECLCYCLORAMA
 jest wyposażona w specjalnie zaprojektowane i skalibrowane źródło w postaci diod LED RGB + WW (ciepła biel), będące w stanie generować światło o idealnie odwzorowanej bieli w całym spektrum przy zachowaniu wysokiej wydajności CRI, TLCI i TM30.

Układ optyczny został zaprojektowany tak, aby zapewnić wiązkę o szerokim, asymetrycznym kącie i wysokim natężeniu (lux), dzięki czemu ECLCYCLORAMA jest urządzeniem bardzo elastycznym w kontekście ilości zastosowanych opraw - już niewielka ilość tych urządzeń, rozmieszczona w odstępach, daje zadowalające rezultaty, większe zestawy o gęstszym rozmieszczeniu zapewniają idealne pokrycie światłem o równomiernej strukturze.

ECLCYCLORAMA t
o urządzenie niezwykle przyjazne dla użytkownika, oferujące wiele trybów sterowania: DMX, RDM, Artnet oraz bezprzewodowy DMX.

Wróć