www.showdesign.pl > Dostawa

 

Wszystkich zainteresowanych asortymentem firmy SHOW DESIGN zapraszamy do odwiedzenia naszego SHOWROOMu gdzie można zapoznać się ze sprzętem, jego budową, wyglądem, sposobem świecenia bądź takowy przesłuchać. Wszelkie informacje można także znaleźć na niniejszej stronie www.showdesign.pl. Doceniając osobisty kontakt z klientem oferujemy możliwość spotkania w jego lokalu w celu prezentacji sprzętu, zaprojektowania oświetlenia i nagłośnienia oraz uzgodnienia warunków płatności. (Warunki przyjazdu ustalane są z każdym klientem indywidualnie.) Towary oferowane przez SHOW DESIGN można zamawiać osobiście, faksem 71-387-44-31 lub przez e-mail: marek@showdesign.pl Katalog oraz wszelkie materiały promocyjne mają charakter informacyjny i nie mogą być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego. Stanowią one jedynie zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

SHOW DESIGN jest jednym z największych dostawców specjalistycznego sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego w kraju. Szerokie kontakty handlowe z zagranicą, umożliwiają zapewnienie bogatej oferty asortymentowej w bardzo atrakcyjnych cenach! Prezentowane ceny mogą jednak ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

SHOW DESIGN na wszystkie sprzedawane urządzenia udziela gwarancji określonej przez producenta, nie krótszej jednak niż 12 miesięcy.

Wszystkie towary można otrzymać za zaliczeniem pocztowym lub przedpłatą. Jednak na niektóre urządzenia importowane wymagane jest wpłacenie zaliczki, a termin realizacji zamówienia wzrasta do 6-8 tygodni. Przesłanie zamówienia faksem bądź e-mailem pozwoli nam na wystawienie Państwu Faktury Pro-forma i dokładne określenie terminu i zasad realizacji zamówienia.

Za zakupione towary SHOW DESIGN przyjmuje płatności gotówką lub przelewem. Istnieje możliwość skorzystania z zakupów w systemie ratalnym lub leasing.

Towar dostarczany jest firmą kurierską GLS lub inną wskazaną przez kupującego