EclipsePanel TWC JR oraz nowe akcesoria DoP Choice!

Do ECLPanel TWC dołącza jego młodszy brat- ECLPanel TWCJR! 

EclPanel TWC JR to panel LED emitujący miękkie światło zarówno białe o regulowanej temperaturze barwowej, jak i precyzyjnie dostrojone światło kolorowe. Źródło EclPanel TWC JR generuje światło o bardzo wysokiej jakości, którą odzwierciedlają parametry CRI (>94), R9 (>88,8), TLCI (>92). EclPanel TWC JR umożliwia szybką i dokładną regulację światła za pomocą 3 pokręteł z dwoma w pełni funkcjonalnymi trybami: CCT z regulacją +/- green i magenta oraz HSI dla całkowitej kontroli barwy, nasycenia i intensywności. Panelem można również sterować sekcyjnie, zarówno korzystając z predefiniowanych efektów, jak również generując je poprzez DMX - z konsolety. Tak, czy inaczej rezultat jest podobny - przykuwające wzrok, atrakcyjne wizualnie, dynamiczne i nowoczesne reprodukcje świetlne lub wydajne efekty filmowe. 
Urządzenie wyposażone jest we wbudowane sterownik i zasilacz. Pomimo tego jest poręczne i lekkie. EclPanel TWC JR oferuje też łatwy montaż i kablowanie, a producent zadbał o pełną gamę dedykowanych akcesoriów.

EclPanel TWC JR firmy Prolights jest idealnym narzędziem oświetleniowym do profesjonalnych zastosowań w każdej aplikacji i lokalizacji.

- reprodukcja bieli o regulowanej temperaturze barwowej- precyzyjne kolory- wysoka jakość światła: dobre współczynniki CRI (>94), R9 (>88,8), TLCI (>92)
- CTC, +/- green i magenta i HSI dla całkowitej kontroli barwy, nasycenia i intensywności
- pełna gama dedykowanych akcesoriów
- sterowanie sekcyjne z gotowymi, predefiniowalnymi efektami

 

Dodatkowo do obu urządzeń z serii ECLPanel powstał szeroki katalog akcesoriów poszerzających możliwości zastosowania paneli. Producentem akcesoriów jest firma DoP Choice więc możemy być pewni, że będą to akcesoria najwyższej jakości. Linki do akcesoriów zostały zamieszczone po lewej stronie.

Zapraszamy do testów!