Jak pracujemy?

  • Plot-1
  • Plot-2

PROJEKT

Dobry pomysł to fundament dobrego projektu, a dobry projekt analogicznie jest podstawą udanej instalacji. Dlatego właśnie na samym początku nasz zespół zbiera wszystkie potrzebne informacje na temat Państwa potrzeb, a następnie wypracowuje optymalny plan w jaki sposób najlepiej je spełnić. Każda sala (teatralna, koncertowa, uniwersalna) lub budynek, ma inne warunki i potrzebuje indywidualnego podejścia, stąd zwykle z naszej strony pojawiają się pytania jakie jest przeznaczenie projektowanej przez nas przestrzeni oraz jaki efekt chcą Państwo uzyskać. Później nasi specjaliści od oświetlenia, nagłośnienia oraz systemów sterowania, dobierają odpowiednie urządzenia oraz narzędzia, które w najlepszy sposób spełnią Państw oczekiwania, a na koniec opracowujemy schemat rozmieszczenia urządzeń oraz kabli sygnałowych.

  • 1
  • 2
  • 3

WIZUALIZACJA

Po wykonaniu projektu przychodzi czas na zaprezentowanie efektu, jednak na razie wirtualnie. Na początku rysujemy model 3D sali lub całego budynku, parku czy dowolnej projektowanej przestrzeni, następnie implementujemy w nim wirtualne urządzenia oświetleniowe, które mają te same parametry, co ich rzeczywiści odpowiednicy. Na koniec dostarczamy Państwu zdjęcia oraz filmy prezentujące w wiarygodny sposób wizualizacje tego jak będzie wyglądać dana przestrzeń po instalacji urządzeń. Programy, których używamy do projektowania oraz wizualizacji oświetlenia, wiarygodnie oddają to w jaki sposób światło zachowuje się w warunkach naturalnych, więc jesteśmy w stanie sprawdzić, czy nasz projekt ma sens i czy Państwu odpowiada przyjęta przez nas koncepcja. 

  • 1.1
  • 1.2
  • 1.3

REALIZACJA

Wisienka na torcie! Jest to etap, w którym zamawiamy sprzęt, dostarczamy go na miejsce, montujemy, szkolimy i cieszymy z kolejnej udanej realizacji!

Po montażu lub dostarczeniu urządzeń na miejsce zapewniamy wsparcie w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego, ale również służymy pomocą, gdyby pojawiły się problemy, których nie będą Państwo potrafili samodzielnie rozwiązać.