BX18SA

Aktywny subwoofer, wzmacniacz klasy D, 1000 W, 133 dB SPL

 

BX18SA to 18-calowy aktywny subwoofer, który zapewnia potężne pasmo przenoszenia w zakresie niskich częstotliwości. Geometria kanału refleksyjnego charakteryzuje się niskim stopniem kompresji dzięki aerodynamicznemu rozwojowi. Taka konstrukcja gwarantuje precyzyjną i dobrze kontrolowaną odpowiedź basów nawet przy dużej głośności.

 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY WOOFER B&C

BX18SA jest wyposażony w 18-calowy neodymowy głośnik niskotonowy wyprodukowany przez B&C Speakers o bardzo niskim poziomie zniekształceń i wyjątkowo dużym wychyleniu. Silnik neodymowy zapewnia ekstremalnie wysoki strumień magnetyczny dla większej wydajności. Cewka 4 "ma wysokość 25 mm, zapewniając ultra liniowe wychylenie 20 mm / pp przy stałej sile magnetycznej. Stożek z włókna szklanego i wentylowany magnes zmniejszają zniekształcenia i kompresję mocy. Taka konstrukcja poprawia ogólną jakość dźwięku i parametry wydajności.

 

WZMACNIACZ KLASY D.

Cyfrowy wzmacniacz o mocy 1000 W RMS zarządzany przez cyfrową zwrotnicę stereo (DSP) z 4 różnymi presetami i wyjściem górnoprzepustowym do podłączenia satelitów. Wzmacniacz jest bez wentylatora, ponieważ jest wyposażony w skuteczny i solidny aluminiowy radiator, który gwarantuje również jego stabilność mechaniczną podczas transportu.

 

OBUDOWA
Obudowy DAD wykonane są ze sklejki brzozowej pokrytej czarnym wykończeniem polimocznikowym. Subwoofery można układać w stosy, ponieważ są lekkie, co ułatwia instalację i demontaż dzięki ergonomicznym uchwytom.

 

APLIKACJE

BX18SA doskonale nadaje się jako przedłużenie niskiego zakresu dla pełnozakresowych głośników kolumnowych ARK426A lub dla wzmocnionych głośników 10 "/ 12" / 15 "DAD i może być używany w świątyniach, teatrach, klubach i aplikacjach mobilnych.

nowosc

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Dane Akustyczne

Rozmiar głośnika
18" B&C neodymium woofer with 4" voice coil
Pasmo przenoszenia
35-180Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (max SPL) @1m
133dB @1m
Kąt rozproszenia
dookólny
Konstrukcja
Bass reflex box with aerodynamic duct

Dane Techniczne

Moc
1000W
Waga
48kg
Wymiary
511x707x700mm
Złącza:
  • XLR IN/OUT, jack 6.35 mm
  • powerCON IN/OUT